Twilight-Türkiye Web Sitesi
Foruma Hemen Giriş İçin

Kayıt Ol'a Tıkla

Kayıtlıysan Giriş'e Tıkla.
Foruma Hemen Giriş İçin

Kayıt Ol'a Tıkla

Kayıtlıysan Giriş'e Tıkla.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Türkiye Fan Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Anket
Harry Potter mı? Twilight mi?
Harry Potter (Filmi)
Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Vote_lcap11%Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Vote_rcap
 11% [ 5 ]
Twiligt (Filmi)
Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Vote_lcap89%Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Vote_rcap
 89% [ 40 ]
Toplam Oylar : 45

Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk

+2
datlu cadu
Edward-Bella
6 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Edward-Bella
Forum Admin
Forum Admin
Edward-Bella

Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Empty
MesajKonu: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 8:24 pm

1.bölüm (edwardın ağzından)
Yeni Ev
New york bu koca şehir okadar güzelki.Birde okadar sıkıcı.Keşke diğerleride gelseydi.Arabayı şimdi jasper kullanıyor.Alice bnm sürmemi istemedi.Nedenini anlayabilmiş değilim.Birden Telefon çalmaya başladı.Bnm telefonum deildi.Alicenindi heralde.Kimin aradığını bilmiyorum.Çünkü Aliceyi dinlemiyordum.Camdan etrafa bakıyordum.İyiki gelmişiz buraya.Forksda çok sıkılmıştım.
Yeni evimize geldiğimizde bn evi pek önemsemedim.Forksdaki eve benziyordu.Sadece biraz dha küçük.Burada liseye en başdan başlıyacağız.Herzaman yaptığımız gibi.Lise'yi pekde önemsemem.Nasıl olsa herşeyi biliyoruz.Dersi dinlesekde dinlemesekde nasıl olsa soruların cevabını biliyoruz.Her sene hep aynı ödevler komposizyonlar dha farklı hiçbirşey olduğu yok.
Alice:Edward...Sence ev nasıl?
Edward:Herhangi bir ev gibi işde.Ne önemi varki
Alice:Bnce şu kolidorun sağındaki odaya bir göz atmalısın
Edward:Alice bunu yaptığına inanamıyorum.
Alice:snn için herşeye değer
Edward:Teşekkür ederim.
Alice:birşey deil...
Bn odaya yaklaşmaya başladımda odanın içinn nasıl olduğunu bilmiyordum.Çünki Alicede Bilmiyordu.Odaya varmışdım.kapının tokmağını yavaşca açtım.Bu oda çok karanlık olmasına rahmen ortada duran simsiyah piyanoyu ve duvarlara teker teker asılı müzik aletlerini görebiliyordum.Bu oda tam benlik.Çıkmam artık buradan...Jasper ile Alice birden arkamda belirdi..
Jasper:hmm...Güzel olmuş..Bukadarını beklemiyordum
Edward:Sendemi bu işin içindeydin
jasper:tabiki ne zannettin.Bütün müzik aletlerini bn getirdim
Edward:Teşekkürler jasper
Alice:Teşekkürlerin bittiyse Edward odanada bir göz atsan iyi olur belki Forksdaki gibi bi manzarası yok ama yinede çok güzel oldu...
Edward:Haydi yaylanın bakim biraz piyano çalmak istiyorum
Alice:Hadi jasper gidelim
Jasper:tmm aşkım
O gece piyanodan ayrılamadım.4 tane yeni beste yaptım.Hepside birbirinden güzel oldu.Bir ara bir CD ye atıp Esmeye göndermeliyim...

En son Edward-Bella tarafından Paz Mayıs 17, 2009 2:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://twilight-turkiye.bosforum.org
datlu cadu
Administrator
Administrator
datlu cadu

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 9:53 pm

süpermiş sırmacım saol
Edward-Bella
Forum Admin
Forum Admin
Edward-Bella

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 9:57 pm

sendende hikayeler bekliyorum didemcim
datlu cadu
Administrator
Administrator
datlu cadu

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 9:58 pm

yazıcam çalışmalara yarın başlıyorum yanlız benimkile çok saçma olabilir hazırlıklı olun gülll
Edward-Bella
Forum Admin
Forum Admin
Edward-Bella

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 9:59 pm

gülll ne olursa olsun bkliyorum ama çok güzel yazacağına inanıyorum
datlu cadu
Administrator
Administrator
datlu cadu

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 10:01 pm

e bi şeyler yapcaz artık gül
Edward-Bella
Forum Admin
Forum Admin
Edward-Bella

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 10:03 pm

gülll gülll ikinci bölüm'ü istiyormusunn
datlu cadu
Administrator
Administrator
datlu cadu

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 10:06 pm

ewt yollasana
Edward-Bella
Forum Admin
Forum Admin
Edward-Bella

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 10:13 pm

biraz beklemeliin yeni yazıorum
datlu cadu
Administrator
Administrator
datlu cadu

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 10:15 pm

tmm beklerizz gül
Edward-Bella
Forum Admin
Forum Admin
Edward-Bella

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 10:22 pm

2.Bölüm (bellanın ağzından)
Yeni Çocuk
Herzamanki gbi herkesden önce kalktım.Yine kabus gördüm.Ve şimdide uyuyamıyorum.Saat dha 7:30.Herzamanki gibi merdivenlerden inip kahvaltıyı hazırlamaya koyuldum.Domates ve salatalık doğradım onları bi tabağa kalp şekli yaparak yerleştirdim.Ash'ın en sevdiği şekil kalptir.Nessa için marketten altığım özel peyniride bir tabağa yerleştirdim.Sırada omlet vardı omlet yapmak bna zor geliyodu ama bir yerdende başlamalıyım.Hayret ilk defa yumurtaları doğru düzgün kırabildim.Derken omlet de hazırdı.Salam ve sosisleri ayrı ayrı tabaklara yerleştirdim.Dolabı açtım baktım ama ekmek yoktu bakkala gitmem gerektiği için kendimi bakkalda buldum.İçeriye girdiğimde çok yakışıklı bir çocuk gördüm.Gözleri çok hoşuma gitti kehribar rengi.Herelde yeni taşınmış olmalılar.Tom amca bakkalın sahibidir.Tom amcanın siyah gözleri var.çok tatlı biri.Saçları kahverengi güzel bir renk.
Tom:Bella kızım ne istersin..
Bella:Ekmek alcaktım Tom amcacım....Ne kadar
Tom:2 Ytl
Bella:İyi Günler
Tom:İyi günler
Edward:Bakarmısınız
Bella:Bnamı Dediniz...
Edward:Evt...Buralarda new york lisesi varmış ne tarafda acaba
Bella:Ama okul kapalı ne yapıcaksınızki
Edward:Bu Arada bn Edward.Buraya kardeşlerimle yeni taşındık.Ve okulun yolunu bulmaya çalışıyordum.Öğrenmek için.
Bella:hemen köşeyi dönünce düz gidin karşınıza çıkar.Bu arada bnde bella
Edward:Memnun oldum
Bella:Bnde
Edward:iyi günler
Bella:sizede
Demekki çocuğun adı Edwardmış.Bizim okulamı kaydolmuş acaba.Aman bnane bni neden ilgilendirsinki.Eve gittiğimde Ash Ve Nessa uyanmamışlardı.Onları uyandırayımda kahvaltı edelim.
Bella:Ash cnm arkadaşım kalk artık
Ash:çok erken dha
Ben seni uyanıdırmasını iyi bilirim..
Bella:şu karşıki caddedeki lucas deilmi.Şu kızın yanındaki..
Ash anında kalktı.
Ash:hani hani nerdee
bella:O deilmiş heralde.
Ash:Bella yha uykum var bnm
Bella:yha acıktım git nessayı kaldırda kahvaltı yapalım.
Bnde direk banyoya gittim.Duş aldım.Gittiğimde bizimkilerde yeni iniyorlardı.Kızlarlar kahvaltı yaptıktan sonra zac ve luc gelip onları aldı bnide çağırdılar ama bn gitmedim.Kendime sıcak çikolata yapıp Televizyonun karşısına geçtim...

datlu cadu
Administrator
Administrator
datlu cadu

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 10:34 pm

süperrdi devamı ne zamannn
Edward-Bella
Forum Admin
Forum Admin
Edward-Bella

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 10:37 pm

3.bölüm(edwardın ağzından)
Karşılaşma

Bügün new yorkda 3. günümüz hayla buraya alışamadım.Keşke diğerleride gelseydi.Bu kadar az kişi olmak nasıl söylesem...rahatsız edici.Okulların açılmasınada 1 hafta kaldı.Herşeyim hazır.Kitaplarım,çantalarım.-Hepsi geçen seneden kalma-okulu aslında seviyorum dha fazla heyecanlı oluyo.Bugünlerde buralar çok sessiz diye düşünütken alice içeri girdi.
Mavii bir bluz giymiş altına ise siyah bir etek giymiş.Şu küçücük boyuyla okadar tatlı olmuşki.Elbiseleri ona çok yakışmış.Alice gibi moda düşkünü yoktur heralde şu küçücük dünyada...
Alice:Edward kaç gündür evdeyiz biraz dışarılara çıksak olmazmı
Edward:Siz nereye isterseniz gidebilirsiniz.Ama bni rahat bırakın.
Alice:Yapma Edward biraz dışarıya çıksak n'olur
Edward:Uff....Alice siz Jasperle çıksanıza yha
Alice:olmaz bn snnle dışarı çıkmak istiyorum
Edward:Beni rahat bırak küçük
Alice:İyi Tmm sn burda kös kös otur
Edward:Otururum işde
Elime ilk geçen yastığı Alice'ye fırlattım.Oda bna fırlattı.Bnde onu evin içinde kovalamaya başladı.O Kadar kısa boyluki onu yakalamak citten çok zor.Camın önünden geçerken karın yağdığını farkettim.Heryer bembeyaz olmuştu.O kadar büyüleyiciydiki.Böyle bir güzellik başka bir yerde varmıdır.Çok......Etkileyici bir güzelliği var.
Alice:Sna dememişmiydim biraz gezelim diye
Edward:tmm gezelim
Dışarıya çıktığımızda Alice görmeden bir kartopu yaptım-kesin gelicekte ne olucağını görmüştür-Alice'ni boş bir anında ona fırlattım.
Edward seni öldürücemm
Edward:Yakalarsan tabii
Böylelikle günümüzü geçirmiş olduk.Eve dönerken Bakkalda gördüğüm kızı gördüm Bella.
Ne yakışıklı çocuk yha lucas olmasa onunla çıkardım
Bu sözler bnm gülmeme neden oldu.Alice bna soran bakışlar attı.
Edward:hiçç
Wavvv baksana şu karizmaya ama zac dha yakışıklı cnm bnm
Heralde bu iki bayan'ın sevgilisi var.Adları Zac ve Lucas olmalı.Zac ile çıkan pembe bir t-shirt üstünede mor bir kırka giymişti.Saçlarıda Kahverengi tonlarında.Gözleri kahverengi.Lucas ile çıkana gelince gerçekden güzel kız ama bella kadar olamaz.Lucas ile çıkan sarı saçlı Kahverengi gözlü.Üstüne kırmızı bir elbise altınada bir amele botuna benziyen bir ayakkabı giymişti.Bellaya gelince yeşil bir kazak altına ise kot pantolon giymişti.Bellanın gözleri çikolata kahverenginden dhada güzel bir renk.Saçları lüle lüle okadar yakışmıştıki.Aşık olmamak elde deil.Edward kendine gel bu kız bir insan sen ise bir vampirsin.
Edward:Merhaba Bella
Bella:Merhaba Edward
Edward:Bu kız kardeşim Alice
Alice:Memnun oldum
Bella:bu ashley ile Vanessa
Ashnessa:memnun oldum
Edward:bnde
Acaba bu çocuğu Bella nerde tanıyodedi içinden
Edward:Neyse iyi akşamlar
Bella:sizede
Bella biraz bekledikten sonra yürümeye başlar.Ama nerdeyse düşücekti.Arkadaşları olmasa düşerdi heralde.
Bu kızı nerden tanıyosun Edwardiçinden dedi alice
Edward:Bir ara okula bakmaya gitmiştim yha ona yolu sordum.Öyle tanıştık.
Alice:Neyse Jasper'i alıp Biraz avlansak iyi olur.
Edward:Tmm
Eve doğru yürümeye başladık...

datlu cadu
Administrator
Administrator
datlu cadu

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 10:42 pm

süperrr sen en iyisi tüm bölümleri koy 4 üde koy başka istemicem yarına kadar sözz gülll
Edward-Bella
Forum Admin
Forum Admin
Edward-Bella

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 10:45 pm

• 4.Bölüm
    (Bella'nın ağzından)
    Lise(lise 2) İlk günü

Gözlerimi açtığım gibi hemen pencereye koştum. Hava yağmurluydu. Yağmurlu havadan nefret ederim. —Buraya saten okulum için geldim-. Bugünde bizim şansızlığımız işte. Kızlar her zamanki gibi yine uyuyorlar. Onları uyandırma görevi yine bana düştü.
    Bazen hiç uyandırmadan çıkıp gitsem ne güzel olur diye düşünüyorum ama işte kıyamıyorum. Onlar benim en iyi arkadaşlarım. New York da böyle iyi kalpli sevecen arkadaşlar bulmak zor.
    Ashley’in odası her zamanki gibi karma karışık. Ama yinede temiz bir oda. Hep diyorum şu kıza topla artık şu odanı ama işte beni dinleyenmi var. Ash’a bira yaklaştım.
    Bella: Ash kalk artık yoksa ilk günden geç kalıcaz.
    Ash: tamam bella kalkıyorum…
    Bella: hayret ilk defa sözümü dinledin.
    Ash:Ufff…git nessa’yı uyandır.
    Hiç bişey söylemeden odadan çıktım. Vanessa’nın odasına doğru yürümeye başladım. Tam kapıyı açacakken nessa odadan dışarı çıktı.
    Bella: Ooo… Tarihi bir olay. İlk kez erken kalktın.
    Nessa: Uf kâbus gördüm.
    Bella: Bide benimle dalga geçerdin.
    Nessa: Hiçte bile böyle şeyler herkesin başına gelebilir.
    Bella: Git yüzünü yıka rengin solmuş…
    Kahvaltıyı her zamanki gibi ben hazırladım. Bizimkiler ise odalarını topladılar. Kahvaltıda herkes suskundu. Bugün tarihi bir gün olmalı. Ash hiç konuşmadı. Bence bir şeyler olmuş. Neyse nasıl olsa her şeyin farkına varmam uzun sürmez. Zil çaldı. Ash ve nessa deli gibi kapıya koştular. Gelen Zac ve Lucas idi.
    Bella: Günaydın
    Zac-luc: Günaydın
    Zac: hadi artık gitsek iyi olur ilk günden geç kalmak istemeyiz değil mi?
    Ash-nessa: Hadi artık gidelim.
    Başımı salladım.Çantalarımızı alıp evden çıktık.
datlu cadu
Administrator
Administrator
datlu cadu

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 10:49 pm

süperrdi yarın yada buğün devamınnı bekliyorummm gülll gülll
eda
Yardımcı Wampir
eda

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 2:06 pm

ewt ya devamı nerde bu da süpermiş gül
datlu cadu
Administrator
Administrator
datlu cadu

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 2:50 pm

sırma ewt ya nerde bu hikayeni devamı gülll
Edward-Bella
Forum Admin
Forum Admin
Edward-Bella

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 7:10 pm

Lise
(Edward’ın ağzından)

Yeni bir lise. Rose ve Emmetsiz ilk defa liseye gidicem. Aslında iyi oldu. Rosesiz bir lise gibisi olmayacak herhalde. Herhalde diyorum çünkü daha önce böyle bir deneyim yaşamamıştım.
[b]Edward ne düşünüyorsun
dedi Alice içinden
Edward: Rose ve Emmetsiz lise daha güzel olurmu acaba diye düşünüyordum.
Okula Alice noelde Aldığım sarı Porsche ile gitmek istiyordu. Ama neden Alice gösteriş yapmayı sevmez diki. Alice’yi anlamak gerçekten çok zor. Dışarıda yağmur yağıyordu. En sevdiğim hava… Dışarıya çıktığımda çiçekler ve ağaçlar oka dar güzel kokuyordu ki. Ve başka bir koku daha vardı. Bu kokuyu bir yerden hatırlıyorum.
Edward: Çok güzel bir şey kokuyor fark ettin mi?
Alice: Hım… Yok, hava her zaman olduğu gibi kokuyor.
Edward: Bilemiyorum artık.
Arabayı ben sürmek istedim. Alice ilk defa tartışmaya girmeden kabul etti. Jasper bu aralar çok suskun. Acaba Alice ile kavgamı ettiler. Alice’nin olmadığı bir zaman onunla konuşmalıyım.
Okula vardığımızda park yeri bulmak biraz zor oldu ama bulduk. İlk ders matematikti bütün konuları biliyorum. Her soruya neredeyse kalktım. Öğretmen’in gözüne girmek için tabii.
Okul güzel ama Rosa ve Emetsiz biraz sıkıcı geliyor. Öğle arasında Alice ben ve Jasper bir masa bulup oturduk. Herkes bizi konuşuyordu. Zihinlerini okuyabiliyorum.
Aaa, bu karşıdaki masadaki yeni gelenler değimli? Diye düşündü bir kız.Onun yanındaki pembe kazaklı kızda Şu bana bakan’ın adı Edward’mış. Çok yakışıklı yaa. Bu sözler benim gülümsememe neden oldu.
Edward n’oluyor diye düşündü Alice
Edward: Hiç… Bazılarının düşünceleri komik gel dide.
Alice: Hım…
Zil çaldı. Sıradaki dersim biyolojiydi. Derse girmek üzere kafeteryadan ayrıldım. Dersin olduğu sınıfa doğru yürürken Belayı gördüm. Boğazım yanmaya başladı. Sabahki kokunun tıpa tıp aynısını şimdide algıladım. Demek ki Bella’nın kokusuymuş.
Bella: Selam
Edward: Selam
Bella: Hangi derse giriyorsun
Edward: Biyoloji
Bella: Ne tesadüf aynı derse giriyormuşuz
Edward: Ne güzel
Bella ile aynı derse girmek mi. Buna dayanabileceğimi sanmıyorum. Öyle güzel öyle hoş kokuyor ki. Onu öldürmek istiyorum. Kim bilir kanı’nın tadı nasıldır. Edward o bir hayvan değil onu öldürmek… Canavarlığa girer. Sen bir canavar mı olmak istiyorsun. Hem Ben canavar değilmiyim ki. Onu öldürsem acab beni gören olurmu.

[/b]
datlu cadu
Administrator
Administrator
datlu cadu

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 7:19 pm

vayy süper olmuş devamınıda yarına istiyorumm
Edward-Bella
Forum Admin
Forum Admin
Edward-Bella

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 1:27 pm

6.Bölüm

Biyoloji Dersi
(Edward’ın ağzından)

Derse girdiğimizde okadar susamıştım ki anlatamam. Bella’nın kanını içmek için neler vermezdim. Onun kanı kadar güzel bir kan olduğunu sanmıyorum. Çok da güzel kokuyordu. Sınıfta bir tek Bella’nın yanı boştu. Mecburen oraya oturdum. Bella üzerinde love is time(aşk zamanı)yazan bir t-shirt giyiyordu. Çok güzel bir t-shirtdü. Altına gri bol paçalı bir pantolon vardı. Böyle çok hoş olmuştu. Mavi Bellaya çok yakışıyordu.
Bella: Okula alıştın mı?
Edward: Eh işte
Bella: Seni anlıyorum ilk önce bende böyle hissetmiştim.
Edward: Sende geçen senemi geldin yoksa?
Bella: Evet
Konuşmak bana zor geliyordu. Çünkü Her an bir delilik yapabilirim. Yani Bellayı ısırabilirdim.
Edward: Sen nereden geldin buraya
Bella: Port angelasdan geldim
Edward: Bende forksdan geldim. Seni hiç görmemiştim
Bella: Ben forks’a hiç gelmediğimden olabilir.
Edward: Hım... Keşke daha önceden tanışa bilseydik
Tanrım bana böyle kim konuşturuyor anlamıyorum. Bella’ya karşı çok değişik duygular duyuyorum. Arkadaştanda öte. Edward böyle düşünmemelisin. O bir insan sen ise bir vampirsin. Bella ancak senin yemeğin olur. Ama yemeğim olmasını istemiyorum. Onun yaşamasını istiyorum. Evet, bunu gerçekten istiyorum. Ne pahasına olursa olsun Bella’yı koruyacağım. Bunu neden yaptığımı bilmiyorum. Ama bunu yapıcam. Zil çaldı ne güzel bu ders bir katliam çıkmadı. Yani Bellayı incitmedim. Ona zarar vermedim. Sonraki ders İspanyolcaydı. Bu dersde de bazı kişilerin zihinlerini dinledim.
Şu Edward denen çocuktan nefret ediyorum bütün kızlar onu konuşuyor
İlk defa bir kişi benim hakkımda farklı bir düşünce ortaya koydu. Ama bütün kızlar benimi konuşuyor. Ben oka dar yakışıklımıyım yani. Bunu hiç düşünmemiştim.
Sonunda okul bitmişti. Çıkışta Alice Ve Jasper’i bekledim. El Elle bana doğru geliyorlardı. Arkalarında ise Bella ,Ashley ve Vanessa ilerliyorlardı.
Zac ve Lucas Edward’ın yanındaki arabanın yakınlarında bekliyorlar.Keşke Edward ile tanışsalar.Biraz kıskançlıktan hiçbir şey olmaz deilmi?
Ashley’e bir iyilik yapsam sorun çıkmaz heralde.
Edward: Hepinize merhaba
Bella: merhaba
Ashley: Merhaba Edwardcım
Vanessa: Merhaba Edward
Tanrıdan başka bir şey isteseymişim demek ki olacakmış.
İki tane çocuk arabanın yanından bize doğru geldiler.
Vanessa: Zac lucas bu bellanın arkadaşı Edward
Edward: Memnun oldum
Luc-Zac: Bizde…
Bu çocukta nereden çıktı diye düşündü zac
Ashley: Edward’cım senin de burada olduğunu bilmiyordum
Hafif bir gülümseme yayıldı yüzümde
Edward: Hım… Belayı bugün görmüştüm. Ama sizinde burada olduğunuzu bilmiyordum.
Ashley:Hmm
Bu çocukta kim yha eve gidince sorarım bn ona diye düşündü lucas
Edward:Neyse hadi görüşürüz..
Arabaya bindiğimizde Alice ve Jasper soran bakışlarla bna bakıyorlardı. Onlara herşeyi en baştan anlattım.Ve bu akşam yine avlanmaya gitmek için plan yaptık.Gerçekten Bella Beni çok susatmıştı..

En son Edward-Bella tarafından Salı Mayıs 19, 2009 3:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
datlu cadu
Administrator
Administrator
datlu cadu

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 2:25 pm

ama bu ötekinin aynısı yeni bölüm deilki üzgün
eda
Yardımcı Wampir
eda

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 2:40 pm

ewt bi yanlışlık olmuş heralde ama senin hikayende süper
Edward-Bella
Forum Admin
Forum Admin
Edward-Bella

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 3:00 pm

yanlışlık düzeltilmiştir
datlu cadu
Administrator
Administrator
datlu cadu

MesajKonu: Geri: Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk   Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 3:07 pm

tmm cnm saol şimdi yeni bölümüde okuyorum

Twilight Benim Versiyonumla - Yasak aşk
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki